Silikonové těsnění

Silikonové těsnění

Silikonové těsnění SILLEN je dutá trubička, která se aplikuje do rámu okna a vymezuje vzduchové mezery, kterými za běžných okolností proudí studený vzduch do místnosti, dochází k ochlazování okna a následnému snížení pokojové teploty. Silikonové těsnění se instaluje přímo u zákazníka a frézování drážky se provádí za stálého odsávání prachu a pilin. Pro svou měkkost umožňuje silikon lehké zavírání oken a dveří. U kastlových oken doporučujeme aplikaci na vnitřní okenní křídla. Na vnější okenní křídla se nedoporučuje, pouze ve vyjímečných případech, kdy při dešti protéká voda spárou mezi rámem a křídlech nebo při nadměrné prašnosti z ulice.

      

 

Silikonové těsnění - výhody:

  • stálá tvarová paměť
  • dlouhá životnost
  • tlumí hluk
  • snižuje prašnost
  • odolává slunci, mrazu i vodě

Žaluzie

žaluzie

      

Horizontální žaluzie jsou dnes klasikou ve stínící technice. Zvyšují soukromí, brání prostupu slunečního záření do interiéru a esteticky ladí naše bydlení.

Vyrábí se v různých barevných provedeních s možností variability doplňků. Meziskelní žaluzie se používají do kastlových a šroubovaných oken. Řetízkové eurožaluzie do oken plastových, eurooken a při úpravě WL profilem i do oken šroubovaných.

 

Sítě proti hmyzu

Sítě do oken a dveří jsou nejúčinnější řešení nenápadné mechanické ochrany proti hmyzu.

Jsou vyrobeny z hliníkového profilu, spojeného plastovými rohy. Sítě jsou vyrobené ze skelného vlákna, potaženy plastem a do obvodového rámečku upevněny gumovým provazcem. Vyrábí se v barvě bílé, tmavě hnědé a dekoru zlatý dub. Sítě není nutné na zimu sundávat, protože tyto materiály dobře odolávají povětrnostním vlivům.

 

 

V případě dřevěných oken jsou sítě proti hmyzu připevněny pomocí obrtlíků z vnější strany. U plastových oken pomocí háčků, do vnitřní strany plastového profilu. Zde je vše provedeno bez zbytečného vrtání.

 

Potřebujete okna utěsnit zastínit nebo se zbavit obtížného hmyzu ??? Kontaktujte nás ...

Novinky a informace o zateplení oken ve Vašem e-mailu zdarma